Clin na okna a rámy 750 ml

Kód: D001174
Výprodej drogerie
Neohodnoceno
33 Kč 27,27 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti:

  • Ideální na čištění oken, rámů, rámy oken, parapety, zrcadla, dlaždice, vybavení koupelen a kuchyní...
  • Poskytuje lesk beze šmouh
  • Nabízí perfektní lesk, odolnou ochranu proti vodě
  • Opravuje mikro škrábance
  • Čistí skvrny od vody, prach, nečistoty, otisky prstů a mastnotu
  • Láhev je opakovaně použitelná 
  • 3v1 Liquid Glass Technologie - Clin 3v1 s inovativní Liquid Glass Technologií nabízí perfektní čisticí výkon - okna a skleněné povrchy budou zářit jako nové!

Clin Blue čistič oken a rámů s jeho Liquid Glass technologií nabízí perfektní čisticí výkon a poskytuje lesk beze šmouh. Clin čistič na okna a rámy jednoduše, rychle a bez namáhavého leštění pomůže vyčistit skleněné výplně, rámy oken, parapety, zrcadla, dlaždice, vybavení koupelen a kuchyní, umělé povrchy, dveře a jiné omyvatelné povrchy. Clin čistič na okna a rámy můžete použít na povrchy uvnitř domu nebo i venku.

Návod k použití: 3 stříknutí Clinu (cca 20ml) rozpusťte v 5 litrech vody. Důkladně vyčistěte povrch a zbytky vody vytřete do sucha utěrkou. Pro odolné nečistoty použijte přímo na povrch neředěný Clin a rozetřete důkladně vlhkou utěrkou.

Varování Čistič tvrdých povrchů / čistič oken. Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje 5-chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-on a 2-methyl-2H-isothiazol-3-on. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky na okna
Hmotnost: 0.79 kg
Objem: 750 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: